Emka S.A. - profesjonalny marketing zapachowy

Pomagamy budować piramidę oczekiwań i korzyści poprzez odpowiednio dobrany zapach do Twojego biznesu.

Dlaczego Aromamarketing?

Marketing zapachowy jest nowoczesną i bardzo skuteczną formą wpływania na decyzje zakupowe klientów. Dobrze dobrane kompozycje zapachowe wywołują silne emocje, które wzmacniają pozytywne doświadczenia klienta. Dzięki temu zwiększa się jego skłonność do zakupu produktów i usług.

Co równie ważne aromamarketing wzmacnia relacje klienta z konkretną marką. Wykorzystanie zmysłu zapachu powoduje, że związek ten jest zdecydowanie mocniejszy niż w przypadku wykorzystywania bodźców wzrokowych lub słuchowych. Ma to ogromne znaczenie to w budowaniu atrakcyjności marki i zwiększaniu lojalności klientów.

“Poprzez odpowiednio dobrany aromat, pomożemy Ci stworzyć unikatowe logo Twojej firmy – niematerialne, lotne, wkradające się niepostrzeżenie w łaski klientów, jednoznacznie identyfikowane z Twoją Firmą.”

Dlaczego aromamarketing od Emka S.A.?

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu:

  • Pomożemy w dobraniu kompozycji zapachowych odpowiednich dla branży, oferty produktowej i docelowej grupy klientów.
  • Wkomponujemy marketing zapachowy całość działań reklamowych Twojej firmy, dzięki czemu zostaną one wzmocnione.
  • Dobierzemy i zainstalujemy urządzenia techniczne (aromadyfuzory), które sprawią że aromatyzacja pomieszczeń będzie wydajna, trwała i ekonomiczna.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i wydajne aromadyfuzory, które w dyskretny i inteligentny sposób będą dozowały zapach w Twoim pomieszczeniu.

Nasze aromadyfuzory