Aromadyfuzory, czyli urządzenia do rozpylania zapachu

Potrzeby klientów w zakresie aromatyzacji pomieszczeń są bardzo zróżnicowane i zależą głównie od wielkości pomieszczenia, funkcji oraz branży. Oferowane urządzenia – dyfuzory, dzięki zróżnicowanej wydajności oraz możliwości ich programowania, są w stanie zapewnić optymalne wykorzystanie w każdych warunkach. Każdorazowo wybór urządzenia dedykowanego dla specyficznych potrzeb klienta odbywa się przy ścisłej współpracy wyspecjalizowanego doradcy firmy EMKA SA. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertę usług aromamarketingu.

Aromadyfuzor AIRQ 150

Dyfuzor AirQ 150 to najmniejszy z rodziny profesjonalnych dyfuzorów przeznaczony do aromatyzacji pomieszczeń o powierzchni do ok. 80 m2. Pozwala na wydajną aromatyzację zgodnie z zaprogramowanymi ustawieniami oraz neutralizację przykrych zapachów. AirQ 150 to niewielki rozmiar, interesujący design oraz łatwe użytkowanie. Dyfuzor AirQ 150 został stworzony, aby zastąpić wszelkiego rodzaju aerozole, gniazdkowe odświeżacze powietrza, świece zapachowe oraz inne urządzenia, których skuteczność i bezpieczeństwo budzą często wątpliwości. Pożądany efekt zapachowy uzyskiwany jest bez użycia jakiegokolwiek płomienia. Nie są wydzielane żadne szkodliwe substancje.

Zamawiam


 

Aromadyfuzor AIRQ 270

AirQ 270 jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie dyfuzorem dostępnym na rynku. Przeznaczony do aromatyzacji wewnętrznych powierzchni od 30 do 140 m2. Urządzenie bazuje na opatentowanej technologii zimnej dyfuzji i jest powszechnie wykorzystywane w przestrzeniach komercyjnych, takich jak: recepcje, poczekalnie, centra handlowe, sklepy, lobby hotelowe i inne przestrzenie publiczne, gdzie zapach wykorzystywany jest do poprawy atmosfery, zwiększenia przekazu marketingowego produktu lub neutralizacji powietrza. Urządzenie posiada wbudowany programator umożliwiający odpowiedni dobór intensywności aromatyzacji. W opcji podstawowej AirQ 270 występuje w kolorze czarnym lub białym. Przeznaczony jest do montażu naściennego lub wolnostojącego. AirQ 270 jest przyjazny środowisku. Substancje używane do produkcji kompozycji zapachowych są zgodne z wszelkimi standardami dotyczącymi jakości powietrza i nie wywierają na nie żadnego negatywnego wpływu.

Zamawiam


 

Aromadyfuzor AIRQ 570

Dyfuzory AirQ 570 to najnowocześniejsze, ale równocześnie najbardziej ekonomiczne urządzenia w ofercie firmy EMKA SA. W ich budowie wykorzystano najnowszą generację technologii zimnej dyfuzji, eliminując wszelkie drobne wady wcześniejszych technologii. Dyfuzory generują wyjątkowo małą cząsteczkę aromatu, która bardzo długo utrzymuje się w powietrzu. Dyfuzor ten przeznaczony jest do montażu stacjonarnego (podwieszenie na ścianie), umożliwia podłączenie do kanałów wentylacyjnych.

Zamawiam


 

Aromadyfuzor AIRQ 1200

Dyfuzory z linii AirQ 1200 przeznaczone są do aromatyzacji większych powierzchni jako systemy podłączone do HVAC (kanały zapachowe). W zależności od wymaganej wydajności wyposażone są w 1250 ml lub 3 litrowy zbiornik kompozycji zapachowej. AirQ 1200 to wzór, jeżeli chodzi o łatwość i elastyczność użytkowania. System posiada wbudowany, niezwykle zaawansowany system sterowania pompą i dyfuzorem. Jest to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany system dyfuzji na świecie.

Zamawiam